Cześć!

"Mam niełatwą naturę, wolisz łatwy start.
I miewam złote serce zamiast złotych kart"

poniedziałek, 11 lipca 2011

trochę wody ;)


zdziwione małpki ;D


Słoniowi jeden patyk nie wystarcza ;d



średnia krajowa!
Beyonce - best thing i ever had!

wtorek, 21 czerwca 2011

Kraków - Park Wodny ;D


i przyjechali ;)



żeby nie było wątpliwości



Panowie zarządzili przerwę ;d



no smacznego!




też tu jestem



oj już się z kogoś śmiejecie Kinga!




na bank nie jest tak trudno! Idę tam!


yyy... to przez te dzieci.


?


razi!


10 min rozkminki pt. "jak on to zrobił"? My już wiemy!






czas na ewakuację ;)

 takie tam z Pawłem ;)

sul sul ;) ;*


jako że ostatnio była viva i jakieś 10 na 10  to zagrajmy klasykę
Outcast - Ms Jackson 


sobota, 9 kwietnia 2011

środa, 9 marca 2011

generalnie Gliwice i kubańska impreza

I proszę rodowici Gliwiczanie

Pati na wstydziocha

ale po drinku i za namową Edzi się skusiła

Grupowo

Kubanki... ;P


Pieka najlepiej ;D

zawsze się zastanawiam czy to zdjęcie przed upadkiem czy po xD

no dzień dobry lasky!


jesteśmy i my ;)

hi girls !

"ale przecież" i lasky ;)
Ha! było fajnie no może poza powrotem do domu bo z Gliwic o tej porze nic już do domu nie jedzie ...
Orishas -"Represent Cuba"
;)