Cześć!

"Mam niełatwą naturę, wolisz łatwy start.
I miewam złote serce zamiast złotych kart"

sobota, 29 stycznia 2011

kręgle ;D



no dzień dobry


;D


będzie pełna ;D!



tak jest ;D 


presja wymogła na Pawle staranny dobór kuli ;P


skupienie ;D


u Patryka też bojowe nastroje


nie znam nikogo kto grałby w to gorzej ode mnie xD



na szczęście jest druga próba


wyraz twarzy mówi wszystko


idzie idealnie



?


nie wymądrzaj się ;D !



uwaga rzucam!


?!  haha  wypadła :(


 było klawo ;D
generalnie Pawła nie bierzemy następnym razem bo wygrywa :(
dziś Fokus - Sny

poniedziałek, 24 stycznia 2011

od s do t do u do d do i do o ;D czyli gościmy z aparatem u faba


zjedli, pośpiewali xD, pograli i pogadali
generalnie jestem master of masters Tekena ! 
ewidentnie Fab musi jeszcze potrenować ;P

piątek, 31 grudnia 2010

Sylwestrowo yy to jest domowo ;)



czekoladowa algida, truskawkowy sorbet, teken, SPS2, 
ciepły domek i teledyski na vivie                
- a ty jak spędziłeś swojego sylwestra ;)
B.O. B.  ft. Hayley Williams - Airplanes

środa, 3 listopada 2010

środa, 20 października 2010

Eldo

jak na załączonym obrazku

Eldo - "mijski folklor"
koncert genialny                      

wtorek, 5 października 2010

spontaniczny Kraków ;)

1 Ewela w drodze do rynku

2 Ep'ka

3 Zawsze chciałam zdjęcie z Wisłą

Kamil Bednarek - "I" (cover Kurt Nielsen)
rzadko zdarza się żeby cover był lepszy niż oryginał
a jednak :)


środa, 29 września 2010

wkacje jeszcze - Nata KFC!


hmm?



ładny ale drogi ;D


Nata w kfc :)

ooooo czyżby dolała?

Wdowa ft Czesław Śpiewa - "Zapomniałam"
NATA!!!