Cześć!

"Mam niełatwą naturę, wolisz łatwy start.
I miewam złote serce zamiast złotych kart"

wtorek, 21 czerwca 2011

Kraków - Park Wodny ;D


i przyjechali ;)



żeby nie było wątpliwości



Panowie zarządzili przerwę ;d



no smacznego!




też tu jestem



oj już się z kogoś śmiejecie Kinga!




na bank nie jest tak trudno! Idę tam!


yyy... to przez te dzieci.


?


razi!


10 min rozkminki pt. "jak on to zrobił"? My już wiemy!






czas na ewakuację ;)

 takie tam z Pawłem ;)

sul sul ;) ;*


jako że ostatnio była viva i jakieś 10 na 10  to zagrajmy klasykę
Outcast - Ms Jackson 


sobota, 9 kwietnia 2011

środa, 9 marca 2011

generalnie Gliwice i kubańska impreza

I proszę rodowici Gliwiczanie

Pati na wstydziocha

ale po drinku i za namową Edzi się skusiła

Grupowo

Kubanki... ;P


Pieka najlepiej ;D

zawsze się zastanawiam czy to zdjęcie przed upadkiem czy po xD

no dzień dobry lasky!


jesteśmy i my ;)

hi girls !

"ale przecież" i lasky ;)
Ha! było fajnie no może poza powrotem do domu bo z Gliwic o tej porze nic już do domu nie jedzie ...
Orishas -"Represent Cuba"
;)

niedziela, 27 lutego 2011

ej mamo... mamy psa ;>



nowy członek rodziny ;>


pełna powaga



uśmiech nr 5


na śpiącego



a tu po narkozie i operacji oka ;D ;(


 pies który jeździł tramwajem. Sprowadzając ją do domu ryzykowałam własne lokum aleeeee znam przecież swoją mamę ;d

sytuacja: ewelina wchodzi z nowo znalezionym psem rasy boxer do domu
- mamoooo!!
- co?!
- chodź na chwilę
- ;O ?! co to jest?
- pies,
- nie chce żadnego psa
-   jest kochana grzeczna i wystraszona znalazłam ją wtramwaju i nie miałam serca dać do schroniska <łzy w oczach>
- daj jej pić a ja idę kupić karmę
- xD